Liczba odwiedzin:

Artykuły Dekoracyjne

Nasza firma jest również konsultantem firm hiszpańskich zajmujących się produkcją tkanin dekoracyjnych i meblowych - które dzięki swoim niezwykłym właściowościom dają możliwość dowolnego komponowania wnętrz i sprawiają, że architektura wnętrz zyskuje dodatkowy,bardzo ciekawy akcent.


Firmy, z którymi współpracujemy:

froca

Firma produkująca tkaniny meblowe i dekoracyjne, drukowane, żakardowe, woale, tkaniny przeznaczone na zasłony i narzuty. Firma produkuje najnowocześniejsze tkaniny, stosuje różnego rodzaju włókna i desenie.

euromoda

Firma produkująca tkaniny na pościel, przescieradła, poduszki, narzuty (skład surowcowy - 100% bawełna). Firma oferuje również wyroby gotowe - poduszki, narzuty, pościel markowych firm.

eysa

Firma jest producentem tkanin meblowych i dekoracyjnych pokryć na sofy i narzuty. Firma stosuje najnowsze trendy i innowacje w oferowanych produktach.

batcor

Producent tkanin, pokryć na materace, poduszki, stoły - oferta dla hoteli, szpitali. Oferuje tkaniny techniczne oddychające z PU i nieoddychające z PVC, tkaniny mające zastosowanie w każdej dziedzinie.

trechel

Firma produkująca tkaniny przeznaczone na meble, poduszki, narzuty i obrusy.